Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-06-2026

W poniedziałek 22 czerwca w naszej szkole odbyło się niezwykle ważne i pouczające spotkanie. Uczniowie klas 1-3 mieli okazję gościć funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którzy przeprowadzili prelekcję w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje”.

Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie najważniejsze zasady, które pozwolą im spędzić nadchodzący letni wypoczynek w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Strażnicy miejscy rozmawiali z najmłodszymi m.in. o:

  • bezpieczeństwie nad wodą i w górach– jak unikać zagrożeń i gdzie szukać pomocy,
  • poruszaniu się po drogach– ze szczególnym uwzględnieniem jazdy na rowerze czy hulajnodze,
  • kontaktach z nieznajomymi– jak się zachować w sytuacji zagrożenia,

Serdecznie dziękujemy Straży Miejskiej za odwiedziny i profesjonalne przygotowanie naszych podopiecznych do letnich przygód.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i pełnych słońca wakacji!

 Red. A. Bilewska

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...