Piękna pogoda sprzyja zabawie i odpoczynkowi! W naszym Żłobku korzystamy ze słonka i letnich dni. Po aktywnie spędzonym czasie przyszedł moment na popołudniową drzemkę na świeżym powietrzu. Nasze maluszki odpoczywają, nabierając sił do kolejnych zabaw i odkrywania świata.
Było sportowo, deszczowo i filmowo .... super zabawa i nocowanie w przedszkolu grupy Biedronki.
Pięciolatki żegnają Starszaków -powodzenia na nowej drodze!
Uroczyste zakończenie przedszkola - ,,Oscar za bycie sobą- Gwiazdy zerówki"
Poznawaliśmy fascynujący podwodny świat. Nie zabrakło kreatywnych zabaw i prac plastycznych inspirowanych morskimi głębinami. To był dzień pełen odkryć, uśmiechów i nauki poprzez zabawę!
My już sprawdzaliśmy, skąd bierze się ciepło w naszych domach dzięki wizycie w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Lubaniu.